Hieronder vind je een alfabetisch overzicht van de Kapelse horecazaken, die in deze coronatijden maaltijden aanbieden via takeaway of thuislevering (groen). Daaronder staat een overzicht van niet-essentiële Kapelse winkels die werken met thuislevering of waar je kan afhalen (blauw). 

Staat jouw zaak er niet tussen? Mail dan naar ondernemend@kapellen.be.

menu - Arabesq - Dorpsplein 22 - info@arabesq.be 

menu - Biblo - Dorpsplein 14 - info@brasseriebiblo.be 

menu - Big Betty - Kapelsestraat 162

menu - Broodjes@work - Citroenvlinderlaan 1 - info@broodjesatwork.be

menu - De Jachthoorn - Antwerpsesteenweg 153 - info@jachthoorn.be 

menu - De Kluis - Dorpsstraat 17 - info@dekluis.be 

menu - De Veehoeve - Dorpsstraat 2 - info@deveehoeve.be 

menu - Entrez - Hoogboomsteenweg 183 - info@entrez.be 

menu - Farao - Antwerpsesteenweg 280 - mustafahabib355@yahoo.com 

menu - Hemmat - Hoogboomsteenweg 11 - hemmatantwerp@hotmail.com

menu - i Sapori - Dorpsplein 3 - info@isapori.be 

menu - Il Giardino @pizzabella - Gasstraat 52 - info@pizzabella.be 

menu - Kandinsky - Koning Albertlei 146 - reservaties@kandinskykapellen.be 

menu - Laan Thai - Hoogboomsteenweg 76 - tom_thbe@hotmail.com 

menu - Manus - Dorpsstraat 78 - info@patisseriemanus.be 

menu - Maxi - Essenhoutstraat 1 - info@frituurmaxi.be

menu - Me Gusta - Dorpsstraat 44 - me.gusta@print.epsonconnect.com

menu - Mossel Apero- Braambeslei 34 - info@mosselapero.be

menu - Murat - Ertbrandstraat 276 - Pizzamurat@hotmail.com

menu - Nui Poké - Gasstraat 2 - info@nuipoke.be

menu - Panos - Stationsstraat 11 - kapellen.stationsstraat@panos.be

menu - Pizza Hut - Hoevensebaan 21 - info@pizzahutkapellen.be

menu - Poulidor - Dorpsplein 20 - info@poupou.be

menu - Quick - Antwerpsesteenweg 354 - piet@pvandenbussche.be

menu - Sushi Corner - Hoogboomsteenweg 2c - tashi76@gmail.com

menu - Sushi Royal - Antwerpsesteenweg 28 - info@sushiroyal.be

menu - 't Ateljeeke - Dorpsstraat 35 - info@t-ateljeeke.be

menu - 't Fritbakje - Kapelsestraat 329 - fritbakje@hotmail.com

menu - 't Patatje II - Antwerpsesteenweg 11 - info@patatjekapellen.be

menu - 't Zilverenhoekske - Antwerpsesteenweg 194 - info@zilverenhoekske.be

menu - Ta Thai - Korte Spelierlaan 37 - info@tathai.be

menu - The Views - Antwerpsesteenweg 269 - kml@telenet.be

menu - Time Out - Antwerpsesteenweg 9 - timeoutsandwich@hotmail.com

menu - Traiteur Den Uil - Vloeiende 93 - traiteurdenuil@skynet.be 

menu - Trattoria - Kapelsestraat 33 - info@trattoriakapellen.be

menu - Goegebakken - Streepstraat 67 - nina@goegebakken.be

niet-essentiële winkels

Azalea Bloemenatelier - Essenhoutstraat 57 - info@azaleabloemenatelier.be

B-CREATIVE (webdesign) - Akkerstraat 50 - info@b-creative.be

Capelli hair lounge (beauty) - Chr. Pallemansstraat 56 - info@capellihairlounge.be

Computerkliniek (multimedia) - Stationsstraat 21/1 - els@computer-kliniek.be

Elektro Beyers - Ertbrandstraat 245 - elektro.beyers@skynet.be

Haartooi Kuylen - Hoevensebaan 73 - guy.kuylen@skynet.be

Hipsko (schoenen en accessoires) - Antwerpsesteenweg 39/12-13 - info@hipsko.com

Kwadraat (inlijstingen) - Hoogboomsteenweg 96 - info@kwadraatonline.be

Leybaert Wines (wijnen en delicatessen) - Hoogboomsteenweg 165 - niels@leybaertwines.be

Sedona Travel (reisbureau) - Christiaan Pallemansstraat 14 - info@sedonatravel.be

Springkastelen Geert Stuer - Akkerstraat 106 - info@geertstuer.be

Tantan creaties (tassen en accessoires) - Grensstraat 11 - tantancreaties@outlook.be

Tif Jewel Design (juwelen) - Hoogboomsteenweg 219 - tif@tif.be

Werner Van den Berghe (meubels) - Ertbrandstraat 228 - info@wernervandenberghe.be