Nood aan een stille studieplek? In De Oude Pastorij (Dorpsstraat 45) kan je tijdens de blokperiodes terecht om in alle rust te studeren.
Lokaal Essenhout: 20 plaatsen
Uitbreiden kan (als de zalen niet verhuurd zijn) in volgende lokalen:
Jacobus: 10 plaatsen
Zolder: 20 plaatsen
Tijdens de blokperiodes kan je in De Oude Pastorij studeren wanneer je wil. Gedurende de kantooruren houdt het aanwezige personeel van de jeugd- en cultuurdienst toezicht. Tijdens de andere momenten rekenen we op de verantwoordelijkheid van alle studenten die hier in huis zijn.
Exacte studieperiodes worden steeds aangekondigd via een nieuwtje op de website of via de Facebookpagina Studeren in t CC olé. Maak je dus zeker lid van deze pagina als je op de hoogte wil blijven van last-minute updates.
Kom je voor de eerste keer? Maak een afspraak via jeugd@kapellen.be. Dan krijg je een rondleiding en meer info.
Alle praktische afspraken i.v.m. studeren in De Oude Pastorij vind je hier.