gepubliceerd op donderdag 3 juli 2025 10.15 u.
Heb jij al een oranje deelfiets van Donkey Republic zien staan? Het gebruik van de elektrische deelfietsen neemt toe en daarom wordt ook het netwerk uitgebreid.

Deze zomer komt er een extra hub aan fuifzaal Eskapade en drie extra dropzones. In een hub kan je een fiets oppikken en achterlaten, in een dropzone kan je enkel je fiets achterlaten.

Waar vind je een Donkey-deelfiets?

Je vindt een oranje Donkey-deelfiets op een van de onderstaande locaties. Deze vind je ook terug in de Donkey-app.

Bestaande hubs:

• station
• Hoogboomsteenweg - Kazerneweg
• kmo-zone Kapelsestraat-West (Starrenhof)
• centrum Putte
• Dorpsplein

Nieuwe hub en dropzones:

• hub Eskapade
• dropzone De Oude Pastorij
• dropzone LUX
• dropzone Antwerpsesteenweg - Academie

Hoe een Donkey-fiets huren?

Een Donkey-fiets huren is eenvoudig. Je gaat naar één van de hubs, ontgrendelt daar een fiets met de app en fietst weg. Na de rit laat je de fiets achter in één van de vele hubs of dropzones. De hubs worden regelmatig aangevuld met elektrische fietsen. Zo moet je je geen zorgen maken om een platte band of een lege batterij.